Categories
XI Torneig Poble de Vilobí

Llistat de jugadors inscrits al XI Torneig Poble de Vilobí

Sant Josep A

  1. Joan Fluvià
  2. Jordi Fluvià
  3. L. A. Gómez Jurado
  4. Joaquim Gutierrez

Sant Josep B

  1. Carlos Fernández
  2. Pablo Fernández
  3. Francesc Campins
  4. Jordi Martínez
  5. Pere Borras
  6. Raúl Lorente

Sant Josep C

  1. Rafael Grao
  2. Alvaro Roa
  3. Marc Subirana
  4. Carlos Ortiz
  5. Didac Dominguez
  6. Eduard Dominguez

Vilobí A

  1. Joan Carranza
  2. Pere Garriga
  3. Razvan Arisano
  4. Jaume Lambier
  5. Daniel Puig
  6. Xavier Duran

Sant Gregori A

  1. Antoni Foix
  2. Miquel Àngel Bordas
  3. Joan A. Morales
  4. Joan Manel Cano
  5. Pere Bordas
  6. Mique Farré

Santa Eugènia A

  1. Lluis Casanellas
  2. Arnau Clot
  3. Salvador Alarcon
  4. Oscar Nahuel Roqueta
  5. Jordi Barraca

Santa Eugènia B

  1. Jordi Sabria
  2. Maria Vidal
  3. Enric Barraca
  4. Pablo Iglesias
  5. Emilio Iglesias
  6. Trayan Kostov

Peona i Peó A

  1. Jaime A. Cuartas Medina
  2. Ferran Cervelló Tost
  3. Josué Expósitio Amaro
  4. Albert Ezquerro Luque

Peona i Peó B

  1. Òscar Garcia Castellote
  2. Adrià Pérez Garcia
  3. Daniel Garcia Castellote
  4. Victor Collell Rodríguez
  5. Albert Puntí Turull

Peona i Peó C

  1. Frederic Corrigüelas Armillas
  2. Andrea Jausàs López
  3. Jaume Lladòs Clos
  4. Miquel Molina Mañas

Peona i Peó D

  1. Jofre Custodio Criado
  2. Anaïs Garcia Ramos
  3. Nagore Martínez Arranz
  4. Nicolás Aleksanyan Israelian

Platja d’Aro A

  1. Salgado Allaria, Carlos
  2. Carmona Robles, Carlos
  3. Volkov Baer, Iván
  4. Jurca Szabo, Marc
  5. Jurca Szabo, Gerard

Olot A

  1. Javier Campos
  2. Sergi Vinardell
  3. Jordi Triadu
  4. Eduard Aymerich
  5. Pol Sabrià

Olot B

  1. Ernest Serrat
  2. Abel Lazaro
  3. Monica Vilar
  4. Josep Sobrerroca
  5. Jordi Pagés

Cassà A

  1. Albert Pi
  2. Angel Mayor
  3. Ricardo Alejo
  4. Josep Anton Pérez
  5. Jaume Ventura
  6. Joan Tubert

Foment A

  1. Alfonso Jerez
  2. Manel Granados
  3. Patricia Llaneza
  4. Jordi De la Riba

Foment B

  1. Amadeu Heredia
  2. Alex Bes
  3. Rocco Ballester
  4. Marc Campoy

Foment C

  1. Antonio Jerez
  2. Pau Moya
  3. Francesc Alcaraz
  4. Josep Roca

Foment D

  1. Ramon Gibert
  2. Fausto Nuñez
  3. Jose Luis Gonzalez Trigo
  4. Natalia Murciano
  5. Pau Pascual

Sant Cugat A

  1. Julio Alonso Bouzas
  2. Victor Lillo
  3. Ricard Brusi
  4. Josep Maria Sorroche
  5. Cristian Barcelo

Congrés A

  1. Juanjo Montes Mayo
  2. Mario Zema Povoa
  3. Javier González Muelas
  4. Christian Francia
  5. Alberto Sánchez

Gerunda A

  1. Alvar Alonso
  2. Alex Vidal
  3. Luis Valle
  4. Marti Mayo

Gerunda B

  1. Francesc Parramon
  2. Xavier Saurina
  3. Jaume Rovira
  4. Jordi Garcia

Gerunda C

  1. Biel Horta
  2. Bernat Xifra
  3. Bernat Rodriguez
  4. David Fernandez
  5. Maria Goloubev

Figueres A

  1. Jordi Serra
  2. Alex Pinsach
  3. Lluis Parals
  4. Neme Suita
  5. Jaume Viñas
  6. Henry Arambulo

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.